Listopad 2014

Staveniště XXVIII.

27. listopadu 2014 v 11:00 | Hanneton |  MH Catty
A je tu další díl zpravodajství ze stavby. Tentokrát se na stavbě pracuje o sto šest, protože se dohání zpoždění, které vzniklo v létě. Proto propustili i stavbyvedoucího, který ho zavinil a stavby se zhostil nový. Proto je teď celkem těžké najít chvíli, kdy na stavbě nikdo není a zárověň není ještě úplná tma, protože dělníci pracují od rána do večera a od pondělí do neděle. Původkyní vám bude šarmantní a příšerná Catty Noir.

Přivážení příhradových nosníků, které budou sloužit jako nosná konstrukce střechy.


Holka modrooká

26. listopadu 2014 v 17:34 | Hanneton |  Ostatní
Babakat na svém blogu http://babakat.blog.cz/ pořádala soutěž na téma národní písničky. Rozhodla jsem se také zúčastnit. K všeobecné lenosti mi vlastní se mi jako nejsnadnější písnička zdála Holka modrooká, nesedávej u potoka,... neboť k vodnímu toku jsem, ač s obtížemi, ještě dojít zvládla. Samozřejmě jsem si nezapomněla obléci záchrannou vestu, neboť jsem díky ní velmi dobrý plavec a naděje přežití tak byla celkem vysoká.

Nejprve si pusťte zvukovou stopu doprovázenou animací, ať si navodíte tu správnou atmosféru a pojdmě na to.Lily Fashion hledá topmodelku: Svatební šaty

14. listopadu 2014 v 14:00 | Hanneton |  Look RC Gold
Terka na svém blogu http://lilyfashion.blog.cz/ zveřejnila páté kolo její souteže Lily fashion hlédá topmodelky a topmodely. V tomto kole hrají hlavní roli opět svatební šaty. Jak se stímto tématem vypořádaly všechny soutěžící, se můžete podívat zde: http://lilyfashion.blog.cz/1411/5-kolo-svatebni-saty .


Tématické focení - listopad - Podzimní odpočinek

13. listopadu 2014 v 18:37 | Hanneton |  Fashionistas Raquelle
Zapojit do tématického focení u Niny se mi nyní poprvé konečně podařilo. Vybrala jsem jako aktérku Raquelle z řady Fashionistas, ať vás tu pořád nestraším monsterkami. Na sobé má moji oblíbenou bundu pro panenky Liv, kterou mi dal kolega Ľubo a šedá sukně je součástí jejích původních šatů, jejichž fialový vršek se právě ukrývá pod bundou. Boty patří staré tubové Fashion Fever. Raquelle sedí na sojanu pro mobilní telfon, který nelze jen tak sehnat. Vždy, když se někde objeví tento drátěnný program, který mimo jiné obsahuje i kelímek na tužky či stojan na poznámkový blok, jsou tato křesílka na mobily vyprodané nejdřív. Nemyslím si, že by každý musel usazovat své mobily do křesílek, spíše to lidé vykupují kvůli účelu, který vidíte na fotkách níže, nemyslíte?


Staveniště XXVII

2. listopadu 2014 v 15:56 | Hanneton |  MH Draculaura
Po týdnu tu jsou opět zprávy ze staveniště. Namontovali výplně některých dveřních otvorů, pokračuje montáž tepelné izolace a hydroizolace střechy a dále se pustili do zateplování fasády. To jsou víceméně všexhny změny z tohoto týdne.