Červen 2017

Miss Sweet Love 2017 - 1. kolo: Glamour

28. června 2017 v 17:00 | Hanneton |  Ostatní
Nicole na svém blogu http://mysweetbarbieworld.blogspot.cz/ pořádá soutěž krásy pro cca 30icentimetrové panenky Barbie a od firmy Integrity Toys Miss Sweet Love 2017. Doporučeny byly celokloubové aktérky. Soutěže se účastním též, protože je to prima zábava, vidět, co kdo vytvoří apod. Má účastnice je typická, sladká, dá se říci, že obyčejná Barbie. Ano, mohla jsem vybrat nějakou z mých několika žen od IT nebo sběratelskou Barbii, ale mám ráda i sladké blondýny.
První kolo soutěže je Glamour. Glamour (půvab) je fotografický žánr, který zachycuje krásu a přitažlivost ženského těla. Bývají to spoře nebo polonahá těla, avšak není to erotická fotografie či pornografie, choulostivé partie bývají zakryty oblečením nebo jinou částí těla. Do žánru glamour patří i zcela oblečené modelky, ale zpracováním musí působit sexuálně napjatě.
Fotografii do soutěže jsme měli poslat jen jednu, v barevném provedení, ale při focení jsem jich vytvořila více. Některé si můžezte prohlédnout níže, dvě jsem převedla do černobílých odstínů. Tu soutěžní jsem dala na závěr. Celý článek na blogu Nicole i s ostatními soutěžícími si můžete prohlédnout zde: http://mysweetbarbieworld.blogspot.cz/2017/06/1-kolo-hlasovani-glamour.html


Šeříkové mámení

2. června 2017 v 6:00 | Hanneton |  Look RC Blue
Květen je krásný měsíc, nabízí mnoho rozmanitých květů a mezi nimi i šeřík. Ten se v bílé verzi zalíbil Barbii Look Red Carpet s tváří Mackie a rozhodla se s ním zvěčnit.