Září 2017

Miss Sweet Love 2017 - 9. kolo: Ladies

28. září 2017 v 6:37 | Hanneton |  Ostatní
Tématem 9. kola bylo za úkol fotit dámy z vyšší společnosti. Bohaté paničky, které jsou na úrovni a mají šmrnc a styl. Panenku jsem tedy navlékla do oblečení od Fashion Fever, na nohy nazula boty z letošního balíčku obuvi pro Barbie, čelenka ze staršího balíčku s doplňky pro Barbie, posadila ji na pohovku z Ikey (vpravdě velmi luxusní kus nábytku) a do ruky jí dala kabelku od Barbie Look.


Miss Sweet Love 2017 - 8. kolo: Flower power

13. září 2017 v 19:30 | Hanneton |  Ostatní
V osmém kole soutěže bylo zadání nafotit naši panenku se záplavou květin tak, jako by sama byla jejich součástí. Oblékla jsem účastnící se panenku do světlých šatů od My Scene, které mi darovala Nikky, a šla něco vytvořit na zahradu. Pořád to nebylo ono, nakonec jsem jednu fotografii vybrala, tu s rudbekií jako klooboukem na hlavě. Ostatní soutěžní obrázky si můžete prohlédnou na této stránce.


Katedrála svatého Pavla (St. Paul's Cathedral)

8. září 2017 v 15:12 | Hanneton |  Stacie & Scooter
V dnešním článku vás Stacie dovede do Londýna, ke světoznámé katedrále sv. Pavla. St. Paul´s Cathedral je církevní stavba nacházející se v londýnském obvodu City a sídlí zde londýnský arcibiskup. Její současná podoba pochází ze 17. století a je považována za pátou stavbu postavenou na tomto místě. Její předchůdkyní byla gotická katedrála, jež byla zničena během Velkého požáru Londýna v roce 1666. Rekonstrukcí byl pověřen světoznámý architekt Christopher Wren, který měl spolu s ní navrhnout dalších 50 kostelů pro Londýn. Katedrála byla dokončena přesně 20. října 1708. Budova je postaven z portlandského vápence v renesančním a barokním slohu. Chrámová kupole je druhá největší po kupoli Sv. Petra v Římě. Hlavní loď obsahuje pomníky vojenských hodnostářů a těla pohřbených se prý nacházejí ve sklepení, které patří mezi jedno z největších v Evropě. V roce 1723 se stal prvním člověkem pohřbeným v kryptě samotný architekt Christopher Wren. Oltářní prostor s mozaikami zvířat a zeleně je nejhonosněji zdobenou částí katedrály. Zdejší varhany jsou třetími největšími ve Velké Británii.


Svojanov

4. září 2017 v 6:00 | Hanneton |  Fashionistas 54
Svojanov byl český královský hrad a jde o jediný čský hrad, kde se stavebně střetává středověká gotika s empírem, tedy stavebním slohem 19. století. Od roku 1910 je hrad majetkem města Poličky. Na jeho obhlídku se vydala Barbie Fashionistas č. 54 a vy můžete jít s ní.Miss Sweet Love 2017 - 7. kolo: Fairy-tale spell

2. září 2017 v 8:00 | Hanneton |  Ostatní
V tpmto kole jsme měli za úkol naši soutěžní panenku obléci za nějakou nadpřirozenou bytost. Prvně jsem netušila, co jí obléknu, že moc nadpřirozeného oblečení nemám. Uvažovala jsem o klasické víle, že ji obléknu do oblečení od baletky a udělám nějaká křídla. Najednou mě však osvítil Duch svatý a vzpomněla jsem si, že mám Ariel od Disney Store s krásným zeleným ocasem. Tu je vidět, že mám přespříliš panenek a nevzpomenu si hned na každou, smutné. Zkrátka jsem pak milou Barbii pod soutěžním jménem Astrid nasoukala do oné ploutve, v zásobách ještě našla háčkovanou podprsenku, vzala na zahradu k jezírku a něco vyfotila. Má soutěžní fotografie je až ta úplně na konci článku a ostatní soutěžní obrázky lze zhlédnout zde.